Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
1.O |
|
|
|
|
|
|
|
Proj |
Proj |
Proj |
5.S |
|
Proj |
Proj |
Proj |
|
|
|
|
|
|
6.S |
|
|
|
|
Proj |
Proj |
Proj |
|
|
|
7.O |
|
Proj |
Proj |
Proj |
|
|
|
|
|
|
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
Bůžková Hana |
|
- |
- |
Jak |
Urb |
- |
- |
- |
- |
- |
Kolářová Monika |
|
|
|
|
|
|
|
.. |
.. |
- |
Palkovič Jan |
|
- |
Nov |
.. |
Vrb |
.. |
- |
.. |
- |
- |
Paloudová Marcela |
|
.. |
.. |
Urb |
Jan |
- |
.. |
|
|
|
Petrášek Karel |
|
Not |
Not |
- |
- |
Brez |
- |
Koč |
- |
- |
Pitálková Zdeňka |
|
.. |
.. |
- |
|
|
|
|
|
|
Soukupová Martina |
|
|
|
|
Špi |
Jan |
- |
|
|
|
Šulistová Ilona |
|
.. |
.. |
.. |
- |
.. |
.. |
.. |
.. |
- |
Van Overloop Geert |
|
|
|
|
|
|
|
.. |
|
|
Zimmermannová Václava |
|
.. |
.. |
Pau |
Pau |
.. |
.. |
- |
- |
- |
Místnosti mimo provoz |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
77 |
|
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
|
78 |
|
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
|
80 |
|
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
|
99 |
|
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Změny v rozvrzích učitelů |
Waldauf Stanislav |
|
Beerová Jana |
|
Březinová Petra |
4 |
změna |
KŠj |
6.S (KŠpJ)+ |
|
|
5 |
jídelna |
|
|
Codlová Ivana |
|
Fencl Jandová Veronika |
4 |
změna
|
ZSV |
6.O |
72 |
|
5 |
změna
|
Šj |
2. (Šp)+ |
46 |
|
|
Hejna Tomáš |
5 |
přesun <<
|
F |
5.S |
62 |
z 7. hod |
7 |
přesun <<
|
Fcv |
5.S (Čcv1) |
53 |
z 9. hod |
7 |
přesun >> |
F |
5.S |
|
na 5. hod |
9 |
přesun >> |
Fcv |
5.S (Čcv1) |
|
na 7. hod |
|
Jakab Martin |
3 |
supl.
(Buz ostf)
|
Sč |
8.O (SČ3)+ |
73 |
za odpadlou |
|
Janovská Monika |
4 |
supl.
(Pal ostf)
|
Bi |
4.S |
49 |
přespočetná hod. |
5 |
spojeno
(SoM PedD)
|
M |
1.O (cv2) |
32 |
|
9 |
odpadá |
M |
1.O |
|
|
|
Kočanová Jana |
7 |
supl.
(PeK DVPP)
|
Ch |
3.S |
24 |
za odpadlou |
|
Kolářová Monika |
7. hod, 9. hod, 8. hodObecný pedagogický dohled |
|
Nová Ilona |
2 |
supl.
(Plk ostf)
|
Č |
2.O (Cv1) |
46 |
přespočetná hod. |
|
Novotná Markéta |
1 |
spojeno
(PeK DVPP)
|
Aj |
1.O (A-Pe) |
33 |
|
2 |
spojeno
(PeK DVPP)
|
Aj |
1.O (A-Pe) |
33 |
|
|
Pauknerová Linda |
3 |
supl.
(Zim ostf)
|
Ov |
1.S (cv2) |
64 |
přespočetná hod. |
4 |
supl.
(Zim ostf)
|
Ov |
1.S (cv1) |
38 |
přespočetná hod. |
5 |
změna
|
Př |
2.S |
47 |
|
|
Pitálková Zdeňka |
4 |
změna
|
Př |
2.O |
66 |
|
5 |
přesun <<
|
Ch |
1. |
24 |
z 18.3. 8. hod |
2. hod, 1. hod, 3. hodObecný pedagogický dohled |
|
Rillich Jan |
|
Soukup Stanislav |
6 |
změna
|
Aj |
2.S (A-So)+ |
72 |
|
|
Soukupová Martina |
5. hod, 4. hod, 6. hodObecný pedagogický dohled |
|
Syrový Petr |
7 |
odpadá |
Tv |
1.O (Chl) |
|
|
8 |
odpadá |
Tv |
1.O (Chl) |
|
|
|
Szabová Blanka |
|
Špilínková Ivana |
4 |
supl.
(SoM PedD)
|
M |
2.S |
74 |
za odpadlou |
|
Urbanová Markéta |
3 |
supl.
(Pal ostf)
|
Ch |
4.S |
24 |
za odpadlou |
4 |
supl.
(Buz ostf)
|
Sč |
8.O (SČ3)+ |
73 |
za odpadlou |
|
Vaclík Jan |
|
Vrba Zbyněk |
2 |
navíc
|
M |
5.O |
48 |
za odpadlou |
3 |
odpadá |
M |
7.O (Čcv1) |
|
|
4 |
spojeno
(Plk ostf)
|
M |
7.O (Čcv1) |
47 |
|
|
Zieglerová Petra |
3 |
změna
|
Bi |
1. |
47 |
|
6 |
přesun <<
|
Bi |
7.O |
73 |
z 8. hod |
8 |
přesun >> |
Bi |
7.O |
|
na 6. hod |
|
Změny v rozvrzích tříd |
1. |
3 |
Bi |
|
47 |
změna |
Zig |
|
5 |
Ch |
|
24 |
přesun << |
Pit |
z 18.3. 8. hod |
6 |
Nj |
N-Šu |
|
odpadá |
|
(Šul) |
6 |
Nj |
N-Zi |
|
odpadá |
|
(Zim) |
|
1.O |
1 |
Aj |
A-Pe |
33 |
spojí |
Not |
(PeK) |
2 |
Aj |
A-Pe |
33 |
spojí |
Not |
(PeK) |
5 |
M |
cv2 |
32 |
spojí |
Jan |
(SoM) |
7. hod, 9. hod, 8. hod Projekt |
|
1.S |
3 |
Ov |
cv2 |
64 |
supluje |
Pau |
(Zim) |
4 |
Ov |
cv1 |
38 |
supluje |
Pau |
(Zim) |
|
2. |
5 |
Šj |
Šp |
46 |
změna |
FeJ |
|
5 |
Nj |
N-Zi |
|
odpadá |
|
(Zim) |
7 |
Aj |
A-Ov |
|
odpadá |
|
(Ove) |
|
2.O |
2 |
Č |
Cv1 |
46 |
supluje |
Nov |
(Plk) |
4 |
Př |
|
66 |
změna |
Pit |
|
|
2.S |
4 |
M |
|
74 |
supluje |
Špi |
(SoM) |
5 |
Př |
|
47 |
změna |
Pau |
|
6 |
Aj |
A-So |
72 |
změna |
Sou |
|
|
3.S |
7 |
Ch |
|
24 |
supluje |
Koč |
(PeK) |
|
4. |
1 |
KNj |
KNJ |
|
odpadá |
|
(Šul) |
1 |
Bis |
BiS2 |
|
odpadá |
|
(Pal) |
2 |
KNj |
KNJ |
|
odpadá |
|
(Šul) |
2 |
Bis |
BiS2 |
|
odpadá |
|
(Pal) |
7 |
Psy |
Psy |
|
odpadá |
|
(Šul) |
8 |
Psy |
Psy |
|
odpadá |
|
(Šul) |
|
4.O |
4 |
D |
Čcv2 |
89 |
změna |
Vac |
|
6 |
Aj |
A-So |
72 |
změna |
Sou |
|
|
4.S |
3 |
Ch |
|
24 |
supluje |
Urb |
(Pal) |
4 |
Bi |
|
49 |
supluje |
Jan |
(Pal) |
5 |
Šj |
Šp |
46 |
změna |
FeJ |
|
5 |
Nj |
N-Šu |
|
odpadá |
|
(Šul) |
7 |
Aj |
A-Ov |
|
odpadá |
|
(Ove) |
|
5.O |
1 |
Bicv |
Čcv1 |
|
odpadá |
|
(Zim) |
2 |
M |
|
48 |
navíc |
Vrb |
|
2 |
Bicv |
Čcv1 |
|
odpadá |
|
(Zim) |
|
5.S |
5 |
F |
|
62 |
přesun << |
Hej |
z 7. hod |
6 |
Bi |
|
|
odpadá |
|
(Pal) |
7 |
Fcv |
Čcv1 |
53 |
přesun << |
Hej |
z 9. hod |
7 |
F |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 5. hod |
9 |
Fcv |
Čcv1 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 7. hod |
2. - 3. hod, 1. hod Projekt |
|
6.O |
4 |
ZSV |
|
72 |
změna |
FeJ |
|
5 |
Šj |
Šp |
46 |
změna |
FeJ |
|
5 |
Nj |
N-Šu |
|
odpadá |
|
(Šul) |
7 |
Aj |
A-Ov |
|
odpadá |
|
(Ove) |
|
6.S |
1 |
KNj |
KNJ |
|
odpadá |
|
(Šul) |
1 |
Bis |
BiS2 |
|
odpadá |
|
(Pal) |
2 |
KNj |
KNJ |
|
odpadá |
|
(Šul) |
2 |
Bis |
BiS2 |
|
odpadá |
|
(Pal) |
3 |
Sč |
SČ3 |
73 |
supluje |
Jak |
(Buz) |
4 |
Sč |
SČ3 |
73 |
supluje |
Urb |
(Buz) |
7 |
Psy |
Psy |
|
odpadá |
|
(Šul) |
8 |
Psy |
Psy |
|
odpadá |
|
(Šul) |
4. hod, 6. hod, 5. hod Projekt |
|
7.O |
4 |
M |
Čcv1 |
47 |
spojí |
Vrb |
(Plk) |
6 |
Bi |
|
73 |
přesun << |
Zig |
z 8. hod |
7 |
D |
|
|
odpadá |
|
(Plk) |
8 |
Bi |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 6. hod |
2. hod, 1. hod, 3. hod Projekt |
|
8.O |
1 |
KNj |
KNJ |
|
odpadá |
|
(Šul) |
1 |
Bis |
BiS2 |
|
odpadá |
|
(Pal) |
2 |
KNj |
KNJ |
|
odpadá |
|
(Šul) |
2 |
Bis |
BiS2 |
|
odpadá |
|
(Pal) |
3 |
Sč |
SČ3 |
73 |
supluje |
Jak |
(Buz) |
4 |
Sč |
SČ3 |
73 |
supluje |
Urb |
(Buz) |
7 |
Psy |
Psy |
|
odpadá |
|
(Šul) |
8 |
Psy |
Psy |
|
odpadá |
|
(Šul) |
|
Pedagogický dohled u třídy: |
1.O
|
Hodina: 7. - 9. hod, Učitel: Kolářová Monika
|
|
5.S
|
Hodina: 1. - 3. hod, Učitel: Pitálková Zdeňka
|
|
6.S
|
Hodina: 4. - 6. hod, Učitel: Soukupová Martina
|
|
7.O
|
Hodina: 1. - 3. hod, Učitel: Pitálková Zdeňka
|
|